Darpin Paris

O značce

Kosmetika pro náročné

Laboratoře Darphin Paris odpovídají trendům dnešní doby. Špičkové pěstící řady jsou doplňovány novými přípravky s ještě sofistikovanějšími renovačními účinky. Základní suroviny jsou získávány z ekologicky čistých oblastí, zpracování probíhá technologicky nejmodernějšími metodami na bázi nových objevů a vlastních inovačních receptur. Trojdimenzní koncept dermatologa Pierra Darphina (synergické působení rostlinných sér, esenciálních olejů a ochranných krémů) je přiváděn k stále větší dokonalosti.

Zdálo se, že lasery a jiné vymoženosti doby mohou běžnou péči nahradit. Faktem zůstává, že trvalým módním trendem jsou ruční masážní techniky, které spolu s hloubkově působícími látkami dokáží revitalizovat organismus daleko přirozeněji a s dlouhodobým efektem.

Dermokosmetika DARPHIN nabízí přípravky pro pleť normální i citlivou, mladou, zralou a povadlou.
Kdo vidí výsledky, zůstává věrný.
Možná i Vy si značku DARPHIN oblíbíte, a to i proto, že lidé, kteří jí používají,
jsou nositeli životního stylu, který je v dnešní době vzácným kořením.

Pečující program na míru ve třech dimenzích

3d_023-3

Pro stanovení Vašeho individuálního programu péče ve třech dimenzích odpovězte na následující tři otázky:

Jaký je hlavní problém Vaší pleti?

Korekce pomocí séra
Určete, co Vaši pleť trápí nejvíc a vyberte si odpovídající sérum. Séra Darphin s vysokým obsahem aktivních látek účinně korigují specifické problémy pleti. Odpovídají každodenním potřebám pleti a zanechávají ji krásnější. Účinkují ve spodních vrstvách pleti.

 

Jaký je Váš typ pleti?

Rovnováha pomocí aromatické péče
Určete typ své pleti a vyberte si odpovídající aromatickou péči. Aromatické péče Darphin obohacené o výtažky z aromatických rostlin a esenciální oleje navracejí pleti rovnováhu. Vyživují pokožku, chrání ji před volnými radikály a navracejí jí její přirozený jas, harmonii a pohodu. Pronikají hluboko do organismu, detoxikují a čistí lymfatický systém.

 

Jaký chcete své pleti dodat vzhled?

Péče pomocí krému/fluidu
Určete si požadovaný výsledek a vyberte si odpovídající krém. Krémy Darphin představují poslední dotyk trojdimenzní péče, doplňují a posilují účinky sér a aromatické péče. Pleť hydratují, zdokonalují její texturu, chrání před škodlivými vnějšími vlivy a zmírňují viditelné známky stárnutí.