Darpin Paris

INTRAL INNER YOUTH RESCUE SÉRUM

SÉRUM NA CITLIVOU PLEŤ      30 ml, 75 ml

Zachovej si dnešní mladistvou pleť pro zítra…

Ultra lehká textura, okamžité záchranné sérum pro korekci a boj s citlivostí při zachování mladistvosti pleti. Je to silné, multifunkční sérum, které má schopnost řešit 3 stupně citlivosti, které mohou vést k rozpadu kolagenu, s novými účinnými složkami a klinicky ověřenými výsledky. Jako součást každodenní rutiny upravuje Intral Inner Youth Serum citlivost vaší pleti a zároveň zachovává její mladistvost.
Zklidnění: za 1 hodinu je viditelné zarudnutí redukováno
Zachovejte mladistvou pleť: jemné linky jsou vyhlazené. +222% okamžitá hydratace
Zpevnění: 100 % účastníků testu pociťuje zpevněnou pokožku
PRO HOHO: všechny typy pleti, citlivé nebo senzibilizované, s viditelnými nebo neviditelnými známkami citlivosti, jako je podráždění, zarudnutí, suchost, dehydratace.
HLAVNÍ SLOŽKY: 
komplex BIOC6: zklidňující komplex (Calm Complex) + Pink Rock Rose.
RESVERATROL PRO COMPLEX (Resveratol + Kyselina Salicylová) zvyšuje produkci lipidů bojujících proti citlivosti a pomáhá rychleji obnovit zdravější stav pokožky.
BIOC6 & RESVERATROL PRO COMPLEX jsou optimalizovány ve složení s bio-optimalizátory DARPHIN.
BIO-OPTIMIZERS: BIO: pro biologickou dostupnost
(Je to míra, do jaké se produkt stane dostupným pro cílovou tkáň (pokožku) poté, co byl aplikován na kůži) Optimalizátory: pomáhají optimalizovat buď dodávání/pronikání aktivních složek, nebo optimalizují účinnost.
84% přírodního původu 
APLIKACE: po očištění a tonizaci naneste 2 až 3 pumpičky na obličej a krk. Proveďte mikrocirkulační kinesio masáží ráno používejte jako pre-sérum před cíleným sérem, nebo jako samostatné sérum a následně s vhodným krémem. Večer používejte jako pre-sérum před cíleným sérem, nebo jako samostatné sérum před vhodným esenciálním olejem  a následně vhodným krémem.

obsah: 30 ml, 75 ml


Další produkty v řadě Intral – péče o citlivou pleť